Vabilo na osnovno izobraževanje o trgovanju z ljudmi za nove prostovoljce in prostovoljke

Društvo Ključ – center za boj proti trgovini z ljudmi vabi vse, ki jih zanima prostovoljno delo, na OSNOVNO IZOBRAŽEVANJE o trgovanju z ljudmi, v obsegu 8 ur.

Izobraževanja bo potekalo 21. 11. in 22.11.2016 v prostorih gimnazije Poljane, učilnica 26, od 15.00 do 19.00 ure.

KOTIZACIJA za zaposlene znaša 20 €, za polnoletne dijake, študente, brezposelne (potrdilo o prijavi na Zavodu) in upokojence je izobraževanje brezplačno. Kotizacijo vplačate na TRR: SI56 6100 0001 3079 827, Naziv banke: Delavska hranilnica d.d. , namen: »plačilo Izobraževanja TzL, ime in priimek plačnika«. V kotizacijo  je všteto: učno gradivo in ostali materiali, potrdilo o izobraževanju, napitki.

PRIJAVE sprejemamo do petka, 18. 11. 2016, na elektronski naslov: info@drustvo-kljuc.si; pod zadevo zapišite: OSNOVNO IZOBRAŽEVANJE – PRIJAVA. Število prijav je omejeno na 20 oseb.

PROGRAM s temami boste prejeli ob potrditvi prijave.

Več o društvu in trgovanju z ljudmi si lahko preberete na spodnjih povezavah:

www.drustvo-kljuc.si, https://www.facebook.com/drustvo.kljuc