Projekt Victor

Društvo Ključ – center za boj proti trgovini z ljudmi je partner v projektu VICTOR, v katerem sodelujejo še grška nevladna organizacija The Smile of the Child, Nadja Centre iz Bolgarije in Save the Children Romania. Namen projekta je povezovanje in sodelovanje nevladnih organizacij, ki delujejo na področju boja proti trgovanju z ljudmi – trgovanju z otroki. V okviru projekta začenjamo z INFORMIRANJEM, katerega namen je splošno in strokovno javnost osveščati o problematiki trgovanja z ljudmi – ženskami, moškimi in otroki. Za kakršnekoli informacije smo vam na voljo od ponedeljka do petka na brezplačni telefonski številki 080 17 22 (od 9. do 13. ure) preko elektronske pošte info@drustvo-kljuc.si in Facebook strani Društvo Ključ – center za boj proti trgovini z ljudmi.

VICTOR logo